У Кам’янці знову пройде «Битва у фортеці»

У Кам’янці знову пройде «Битва у фортеці»
Фото із сайту міськради
  • Тиждень тому, 12 березня, в  Луцьку пройшов Професійний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE - 9: Битва хрестоносців».
  • Участь тоді приймали кам’янчани з «MMA CLUB GUNY», продемонструвавши гідний результат.
  • Цього року, як і у 2016-му,  Стара форте знову може стати рингом для боїв.

Професійна Ліга MMA PRO UKRAINE проводить професійний Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Бійці, які беруть участь в ньому є найсильнішими бійцями змішаного стилю в Україні і виборюють право отримати шанс поборотися за пояс Чемпіона професійної ліги.

А минулого року у Старій фортеці Кам'янця-Подільського, пройшов шостий турнір Ліги. «Битва у фортеці» була визнана кращим турніром року, і тому в цьому році організатори вирішили провести ще одну «битву» у Фортеці, зробивши  кам'янецький захід щорічним турніром Професійної Ліги MMA PRO UKRAINE.

На детальнішу інформацію та повний анонс очікуйте згодом.

За матеріалами прес-служби Кам’янець – Подільської міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up