Випускники кам’янецького вишу здобули 5 медалей на Чемпіонаті Європи у стрільбі з малокаліберної зброї

Фото із сайту міськради
  • У Баку, столиці Азербайджану, проходить Чемпіонат Європи з малокаліберної зброї.
  • Збірна України здобула багато нагород як в особистому, так і в командному заліках.
  • До успіху збірної долучилися й випускники факультету фізичної культури КПНУ ім. Огієнка.

Випускники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 2016-2017 навчального року доклали немало зусиль, аби Збірна України з малокаліберної зброї гідно показала себе на Чемпіонаті Європи.
Дар’я Шаріпова, майстер спорту України міжнародного класу,  в командному заліку у вправі МГ-9 виборола золото, а в особистому - піднялась на другу сходинку п’єдесталу пошани, поступившись лише представниці Великобританії. У вправі МГ-5 в командному заліку Дар’я виборола другу срібну медаль. Особистим тренером спортсменки є старший викладач кафедри фізичного виховання Олександр Коваль.
Віктор Банькін, майстер спорту України міжнародного класу,  виборов в складі команди срібну медаль у вправі МП-6 серед чоловіків, поступившись лише команді Сербії.
Сергій Куліш, срібний призер Олімпійських Ігор в Ріо-де- Жанейро, гордість університету і країни, Заслужений майстер спорту України, став срібним призером у вправі МГ-6.
Тож випускники К-ПНУ принесли в скарбничку національної збірної України п’ять медалей – одну золоту і чотири срібних.

За матеріалами прес-служби Кам’янець - Подільської міської ради.