Віськовослужбовці Кам'янця та Вінниці зіграли у футбол у рамках Всеукраїнського Чемпіонату.

Віськовослужбовці Кам'янця та Вінниці зіграли у футбол у рамках Всеукраїнського Чемпіонату.
  • У Кам'янці військові грали у футбол.

На центральному стадіоні ім. Г. Тонкочеєва 3 серпня відбувся футобльним матч між командами "Фортеця" (Кам’янець-Подільський) та "Поділля НГУ" (Вінниця), у грі взяли участь військовослужбовці.

Матч закнічився із рахунком 2:0 на користь вінницької команди, повідомляє сайт міської ради. Зустріч відбулася в рамках Чемпіонату "Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО" в дивізіоні "ЦЕНТР".

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up