У Кам′янці-Подільському пройде ІІ театральний фестиваль

У Кам′янці-Подільському пройде ІІ театральний фестиваль

У жовтні, з 14 по 17 число включно, місто знову прийматиме аматорські театральні трупи із різних міст України. 

Минулого року Кам’янець – Подільський дебютував як театральна платформа. У жовтні місто продовжує традицію приймати акторів, режисерів, сценаристів та людей, котрі цікавляться театральним мистецтвом. 14 жовтня стартує ІІ театральний фестиваль «Комора».

Відвідувачі матимуть змогу згадати вистави, котрі перемогли минулого року, а також познайомляться із новими театральними трупами.  Також у програмі «Комори» - різноманітні майстер-класи, творчі зустрічі, перформанс під відкритим небом і дитячі вистави.

ІІ відкритий театральний фестиваль "Комора" відбуватиметься з 14 по 17 жовтня в РЦКіМ «Розмай». У світ сценічної майстерності глядачів занурять актори театрів Києва, Дніпра, Одеси, Рівного, Шостки, Полтави, Чернівців, Нововолинська, Хмельницького і Кам’янця-Подільського.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
keyboard_arrow_up