Діти з Кам'янця отруїлися в таборі "Салют" на Миколаївщині

Діти з Кам'янця отруїлися в таборі "Салют" на Миколаївщині
Фото: Укрінформ
  • 112 дітей з Кам'янця-Подільського поїхали на відпочинок та оздоровлення до Коблево
  • 16 дітей з кишковою інфекцією потрапили до місцевої лікарні

24  червня 112 дітей з Кам’янця-Подільського відправилися на відпочинок до табору "Салют"  в Коблево Миколаївської області коштом міського бюджету. 

Відпочивальники - діти учасників бойових дій, чорнобильців, із багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані, ті, хто перебуває на диспансерному обліку в дитячій поліклініці та інших пільгових категорій.

Вони мали відпочивати упродовж 21 дня, однак 1 липня були виявлені діти, хворі на кишкову інфекцію та з підозрою на кишкову інфекцію. 16 дітей у стані середньої важкості госпіталізували до інфекційного відділення Березанської лікарні для дообстеження та лікування. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

Сьогодні стало відомо, що кількість дітей в інфекційному відділенні не змінилася. Діти почувають себе непогано і знаходяться під наглядом медиків. 

Також, сьогодні на місце виїжджає комісія управління охорони здоров’я облдержадміністрації з представником департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Комісія промоніторить:

  • якість надання медичної допомоги дітям в інфекційному відділенні зазначеного закладу
  • медичні огляди дітей
  • санітарно-освітню роботу в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Салют» с. Коблеве

До табору навідаються й інспектори з Кам'янця-Подільського.

Серед постраждалих 10 маленьких кам'янчан. За словами керуючої справами Кам’янець-Подільської міської ради Яни Мельничук, наразі невідома причина отруєння дітей.

Якщо кількість постраждалих збільшуватиметься, то усіх дітей організовано привезуть у Кам’янець-Подільський.

 

 

Коментарі (1)
  • Геннадий Владимирович

    Ну і?
keyboard_arrow_up