ГРВІ, грип та кір - школярам Кам’янця подовжили канікули

ГРВІ, грип та кір - школярам Кам’янця подовжили канікули
Фото з мережі Інтернет
  • Карантин у школах міста подовжили ще на тиждень
  • Вперше за 30 років у Кам’янці спостерігається інтенсивний підйом захворюваності

Як повідомляють працівники санітарно-епідеміологічної служби епідпоріг захворюваності зменшився, проте залишається досі високим – 39,9%.

Усе більше і більше родин з дітьми звертаються до міської лікарні з підозрою на кір. Порівняно із минулим роком, тоді ж захворіли 11 містян, хворих побільшало – упродовж перших трьох тижнів нового року кором захворіли 50 кам’янчан.

«Медики констатують, що такий інтенсивний підйом захворюваності спостерігається вперше за останні 30 років», йдеться у повідомленні прес-служби мерії.

Тому, щоб уберегти дитяче здоров’я у школах міста продовжили канікули ще на сім днів. Як зазначає міський голова, у школах не буде додаткових відпрацювань, лише ущільнять навчальний матеріал.

3
0
20
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка
Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Один з найстаріших кінотеатрів у Східній Європі покаже кінострічки з кам’янецької “Бруківки” Один з найстаріших кінотеатрів у Східній Європі покаже кінострічки з кам’янецької “Бруківки”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up