Кір у Кам’янці: хворих містян меншає

Кір у Кам’янці: хворих містян меншає
  • Про позитивну тенденцію повідомили сьогодні на спільній нараді медиків, надзвичайників та освітян
  • Від початку 2019 року в Кам’янці на кір захворіло 247 осіб, а саме 124 – дорослих і 123 дитини.

За повідомленням прес-служби мерії, найбільше кір уразив діток віком від 5 до 9 років. Упродовж 4 місяців медики госпіталізували 177 людей, а 70 перебували на амбулаторному лікуванні.

Порівняно з початком року спостерігається позитивна тенденція зменшення рівня захворюваності на кір. Зазначимо, що нещодавно прийняли календарний план проведення додаткових заходів з посилення імунізації проти кору  у квітні-червні цього року. Згідно з ним працюватиме і Кам’янець-Подільський.

Інформацію про профілактику захворювання на кір озвучать на радіо FM за міський кошт, а також проведуть низку просвітницьких заходів. 

"У місті на 10 тисяч школярів не вакциновано 69 учнів (не ревакциновано 280), а також 20 дошкільнят (не ревакциновано 44). За словами головного лікаря дитячої поліклініки Тетяни Очеретенко, на сьогодні є 426 доз вакцини для маленьких кам’янчан. І їх цілком достатньо", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up