Понад 120 кам'янчан травмувалися минулого тижня

Понад 120 кам'янчан травмувалися минулого тижня
  • У порівнянні з минулим тижнем травмованих дорослих поменшало, а дітей навпаки побільшало

Медики травмпункту міської лікарні, з 25 березня по 1 квітня зареєстрували 128 осіб, які постраждали внаслідок нещасних випадків, серед травмованих 62 дитини.

Нагадаємо, що за попередній тиждень до травмпункту звернулися 185 осіб, серед них 63 дитини.

Упродовж тижня лікарі провели 7  попередньо-хірургічних операцій і наклали 22 гіпси, минулого ж тижня – 30. Серед тих, хто звернулися - 10 осіб постраждали внаслідок різного роду криміналу, 3 чоловік потрапили у ДТП. Минулого тижня послугами шпиталю скористалися 8 осіб.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up