Понад 170 кам'янчан травмувалися минулого тижня

Понад 170 кам'янчан травмувалися минулого тижня

Порівняно із попереднім тижнем, до травмпункту звернулися менше кам'янчан

Медики травмпункту міської лікарні, з 8 по 15 квітня, зареєстрували 178 громадян, які постраждали внаслідок нещасних випадків.

Як зазначає прес-служба мерії, минулого тижня до травмпункту звернулися 172 особи. Цього разу серед травмованих - 31 дитина, а минулого тижня – 56.

Лікарі упродовж тижня провели 16  операцій та наклали  35 гіпсів. «8 осіб постраждали внаслідок криміналу. Госпіталізовано 11 осіб. Виробничі травми відсутні.», йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up