Правила безпеки на Водохреща

Правила безпеки на Водохреща
Фото з мережі Інтернет
  • Традиційно 19 січня українці проводять обряди, пов'язані з водою, а саме купання в ополонці

Щоб убезпечити себе від хвороб із користю, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради дає кілька правил і типових помилок купання в ополонці:
-    Не купайтеся п'яними! 
-    Уникайте переохолодження!
-    При груповому купанні кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.
-    Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Глядачі не повинні виходити на кригу, а бажаючим зануритися слід по черзі обережно підходити до ополонки.
-    У свята багато хто має звичку вживати алкогольні напої, адже побутує думка, що алкоголь має властивість зігрівати тіло. Проте у стані алкогольного сп’яніння збільшується вірогідність стати жертвою власної необачності. 
-    Перед тим, як прийняти рішення зануритися в крижану воду, проконсультуйтеся з лікарем щодо стану власного здоров’я. 
-    Також необхідно, щоб біля місця, де буде проводитися обряд, знаходився намет для обігріву та переодягання громадян, що вийшли з води, а також можна організувати роздачу гарячих напоїв.

2
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up