Кір прогресує: школу Камянця-Подільського закривають на карантин

Кір прогресує: школу Камянця-Подільського закривають на карантин
Фото з мережі Інтернет
  • У якій школі ? Скільки дітей захворіло? Як довго триватиме карантин? Відповіді на ці питання читайте у матеріалі  

Шестеро школярів у Загально-освітній школі №2 захворіли на кір, щоб інші діти не заразилися, міська рада прийняла рішення закрити школу на карантин. Про це повідомив міський голова Кам’янця-Подільського на своїй сторінці у мережі Facebook.

Кам’янчанам оголосили, що карантин триватиме з 29 листопада по 7 грудня, лише, у цьому закладі.
«Звертаюсь до всіх батьків не сіяти паніку, ситуація контрольована. Ці заходи робимо лише для того, щоб перервати ланцюг захворювання. Інші школи та садочки працюють в штатному режимі», йдеться у повідомленні міського голови.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up