Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан

Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
  • Порівняно із минулим тижнем кількість пацієнтів травмпункту зменшилася

Медики травмпункту міської лікарні, з 15 по 22 квітня, зареєстрували 163 громадян. Усі постраждали внаслідок нещасних випадків, за попередній тиждень травмувалися 178 містян. Серед травмованих 34 дитини.

Лікарі упродовж тижня провели 9  попередньо-хірургічних операцій і наклали 23 гіпси. Як зазначає прес-служба мерії, минулого тижня кам’янчанам наклали 35 гіпсів. Вісім містян постраждали внаслідок різного роду криміналу. Ніхто не постраждав внаслідок ДТП. Цього тижня послугами шпиталю скористувалися семеро осіб.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up