Статистика травматизму: скільки кам'янчан звернулися до лікарні упродовж тижня

Статистика травматизму: скільки кам'янчан звернулися до лікарні упродовж тижня
  • Цього тижня лікарі провели на п'ять операцій більше та наклали на сім гіпсів більше

До травмпункту міської лікарні з 1 по 8 квітня звернулися 172 кам’янчанина. Усі постраждали внаслідок нещасних випадків, серед них 56 дітей.

Лікарі упродовж тижня провели 13  попередньо-хірургічних операцій і наклали 25 гіпсів. Як зазначає прес-служба мерії, 10 громадян постраждали внаслідок різного роду криміналу, а послугами шпиталю скористувалися 11 містян.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up