У 2019 році травмувалися понад 150 кам’янчан

У 2019 році травмувалися понад 150 кам’янчан
Фото з мережі Інтернет
  • Протягом тижня медики зареєстрували 156 травмованих, серед них 23 дитини

Медики травмпункту міської лікарні, з 1січня по 8 січня в Кам’янці-Подільському зареєстрували 156 осіб. Усі постраждали внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру, серед травмованих 23 дитини.

Лікарі протягом тижня провели 12 попередньо-хірургічних операцій і наклали 45 гіпсів. 13 кам’янчан травмувалися внаслідок бійок, а 5 потрапили у дорожньо-транспортні аварії. До лікарні поклали 7 осіб. За повідомленням прес-служби мерії, виробничі травми відсутні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up