У Кам’янці захворювання на кір не збільшується. Лікарі очікують нову партію вакцин

У Кам’янці захворювання на кір не збільшується. Лікарі очікують нову партію вакцин
Фото з мережі Інтернет
  • У Кам’янці ситуація із захворюванням на кір залишається стабільною.
  • Усього виявлено 5 випадків зараження кором, із них двоє хворих - це діти.

 

Станом на 29 січня зафіксовано п’ять випадків захворювання кором. Діагностували вірус у двох дітей - інфіковане 9-місячне немовля та хлопчик, який навчається у 4 класі. Немовля знаходиться у Хмельницькій обласній інфекційній лікарні, у його батьків також зафіксовано хворобу. Четвертокласник був щеплений, тому хвороба перебігає легко, дитина лікується вдома. Мати хлопчика також інфікована, розповідає дитячий інфекціоніст Кібрик Наталія Степанівна.

“По щепленню зріз відсоток, тому що всі трошки перелякалися, почали його робити. Наразі вакцин немає, на жаль, усі швидко використали, бо це були дози для дітей у яких щеплення було заплановане, а тут прийшли усі ті, хто раніше відмовлявся його робити. Зараз ми чекаємо 300 доз і думаємо, все доробимо, і хто хотів зробити щеплення, той вакцинується”, - додає лікар.

Також Наталія Степанівна зазначила, що вакцинація - це єдина профілактика від кору, якщо 95 % кам’янчан буде щеплено, то у місті не буде захворюваності.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up