Завтра двоє кам'янецьких бійців отримають протези для ніг

Завтра двоє кам'янецьких бійців отримають протези для ніг
  • Поранені містяни повернуться зі Шверцарії 18 грудня

Небайдужі містяни, громадська організація "Сімей загиблих і поранених учасників АТО",  благодійна організація "Фонд "Наші", міський голова Кам’янця-Подільського і  депутатський корпус - підтримали поранених бійців із Кам’янця. Таким чином, привернули увагу швейцарської сторони, яка оплачує перебування і вироблення протезів для наших чоловіків у їх клініці, на суму 17 тисяч доларів. Про це повідомила прес-служба мерії міста.

Наразі, у Василя Джаламаги і Олега Волошина зняли необхідні мірки. Кам’янчани очікують отримати омріяні протези уже завтра у швейцарській клініці. Ще двом містянам-бійцям благодійна організація «Фонд Наші» і їх колеги зі Швеції допоможуть отримати протези.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up