Завтра двоє кам'янецьких бійців отримають протези для ніг

Завтра двоє кам'янецьких бійців отримають протези для ніг
  • Поранені містяни повернуться зі Шверцарії 18 грудня

Небайдужі містяни, громадська організація "Сімей загиблих і поранених учасників АТО",  благодійна організація "Фонд "Наші", міський голова Кам’янця-Подільського і  депутатський корпус - підтримали поранених бійців із Кам’янця. Таким чином, привернули увагу швейцарської сторони, яка оплачує перебування і вироблення протезів для наших чоловіків у їх клініці, на суму 17 тисяч доларів. Про це повідомила прес-служба мерії міста.

Наразі, у Василя Джаламаги і Олега Волошина зняли необхідні мірки. Кам’янчани очікують отримати омріяні протези уже завтра у швейцарській клініці. Ще двом містянам-бійцям благодійна організація «Фонд Наші» і їх колеги зі Швеції допоможуть отримати протези.

5
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Під Кам’янцем сталась ДТП за участі трьох автівок. Є потерпілі Під Кам’янцем сталась ДТП за участі трьох автівок. Є потерпілі
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up