Де у Кам’янці ремонтують тротуари?

  • У Кам’янці продовжують плановий ремонт тротуарів.
Де у Кам’янці ремонтують тротуари?
Фото із сайту міської ради

Комунальники Кам’янця розпочали ремонтні роботи тротуари по вулиці Князя Володимира. Як повідомляють на сайті міської ради, відновлюють тротуари на вулиці Гунська, від вулиці Огієнка в напрямку міського центру зайнятості.

А також триває ремонт тротуару і на вулиці Лесі Українки.

Нагадаємо, капітальним ремонтом відновлюватимуться тротуари також на Нігинському шосе, проспекті Грушевського, вулицях Тімірязєва, Максимчука.

Окрім того, цьогоріч передбачено виконати капітальний ремонт проспекту Грушевського, вулиць Папаніна і П’ятницька; поточний ремонт вулиць Вутіша, Південна, Патріарха Мстислава, Князів Коріатовичів, провулків Амбулаторний і Лагерний. Заплановано капітальний ремонт внутрішньодворових проїздів на вулицях Громового, 2а, Драй Хмари, 5а, Князів Коріатовичів, 4, Вокзальна, 75,77, по проспекту Грушевського, 42; і поточний ремонт на вулиці Веліканова, 42.

Коментарі

Рятувальники дістали тіло молодого чоловіка з каньйону і передали правоохоронним органам.

Кам’янець–Подільський вражає своєю давниною, причаровує своєю природою. Це місто, що надихає на створення прекрасного,...

У зв’язку з Днем міста в місцях проведення заходів буде перекрито і обмежено рух транспортних засобів.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up