Де у Кам’янці ремонтують тротуари?

Де у Кам’янці ремонтують тротуари?
Фото із сайту міської ради
  • У Кам’янці продовжують плановий ремонт тротуарів.

Комунальники Кам’янця розпочали ремонтні роботи тротуари по вулиці Князя Володимира. Як повідомляють на сайті міської ради, відновлюють тротуари на вулиці Гунська, від вулиці Огієнка в напрямку міського центру зайнятості.

А також триває ремонт тротуару і на вулиці Лесі Українки.

Нагадаємо, капітальним ремонтом відновлюватимуться тротуари також на Нігинському шосе, проспекті Грушевського, вулицях Тімірязєва, Максимчука.

Окрім того, цьогоріч передбачено виконати капітальний ремонт проспекту Грушевського, вулиць Папаніна і П’ятницька; поточний ремонт вулиць Вутіша, Південна, Патріарха Мстислава, Князів Коріатовичів, провулків Амбулаторний і Лагерний. Заплановано капітальний ремонт внутрішньодворових проїздів на вулицях Громового, 2а, Драй Хмари, 5а, Князів Коріатовичів, 4, Вокзальна, 75,77, по проспекту Грушевського, 42; і поточний ремонт на вулиці Веліканова, 42.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up