Дорожники протягом 2019 року ліквідували понад 5 тисяч квадратних метрів ямковості

Дорожники  протягом 2019 року ліквідували понад 5 тисяч квадратних метрів ямковості
Фото прес-служби
  • На виробничій нараді працівники обговорили стан автодоріг Хмельниччини і розповіли про зроблене

За повідомленням прес-служби САД Хмельниччини, дорожники почали ліквідовувати аварійну ямковість.

За словами начальника Служби автодоріг Петра Гнидюка, дорожники обстежують стан дорожнього полотна на автодоріг державного значення, де проводитимуть ремонт. З початку 2019 року, застосовуючи холодну асфальтобетон,ну суміш, підрядникам Служби автодоріг вдалося ліквідувати 5126 квадратних метрів ямковості.

«Ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном розпочнуть навесні за належної температури повітря»

Варто зазначити, аварійна ямковість утворюється на дорожньому покритті тих автодоріг, які експлуатуються понад встановлені терміни. У такому разі, ремонт є вимушеним тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту.

Дорожники закликають водіїв Хмельниччини бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт та не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки.

0
3
1
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка
Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Як Кам’янець відпочивав на «Zagata Music Day» Як Кам’янець відпочивав на «Zagata Music Day»
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up