- 3 листопада закінчився конкурс з перевезення пасажирів, на якому визначили хто буде обслуговувати автобусні маршрути у Кам’янці-Подільському наступні 5 років
Цьогоріч у конкурсі взяли участь -394 учасники, яких оцінювала конкурсна комісія у сесійній залі. На оцінюванні були присутні учасники, депутати міської ради, керівники громадських організацій і представники ЗМІ. Кам’янчани могли спостерігати за конкурсом, адже він транслювався онлайн.
За результатами конкурсу:
- додатково сформували новий маршрут №8 «ЗОШ № 12 –міська поліклініка» який проходитиме по вулиці Крипякевича-оптовий ринок-центральний ринок-залізничний вокзал-вулиці Північна-вулиці Огієнка-міська поліклініка». Маршрут з’єднує 5 шкіл. Тут працюватиме 12 автобусів.
- Маршрут №1 «Підзамче-Мікрорайон Жовтневий» додатково отримав ще 2 автомобілі. В часи «пік» організують експрес «Підзамче-Старе місто- ринок»
- Маршрут №7 офіційно продовжили «Старе місто-залізничний вокзал-Епіцентр». Додали ще 3 маршрутні автобуси.
- Маршрут №10 «Руські фільварки-Жовтневий» додатково отримав 4 автомобілі.
- У маршруті №15 «Голосківське шоссе-Пологовий будинок» збільшили кількість на 7 автомобілів. На цьому маршруті найбільша кількість заяв: на 15 місць претендували 60 учасників.
Два перевізники незадоволених результатами конкурсу. В одному випадку- вимоги Постанови КМУ про порядок проведення конкурсу визначає нарахування 15 балів за створення матеріальної бази, але ще відсутній державний ліцензійний реєстр згідно якого нараховуються бали. В іншому випадку виникла технічна процедурна помилка.
За новими договорами перевізники почнуть працювати на маршрутах з 24 грудня 2018 року.
До цього часу автобуси обладнають системою GPS, звуковим супроводом оголошення зупинок, трафаретами.