На «Тещиному язиці» влаштовують додаткову смугу на підйом (ФОТО)

На «Тещиному язиці» влаштовують додаткову смугу на підйом (ФОТО)
  • На ділянці «Тещин язик» продовжують ремонтні роботи.

На аварійно-небезпечній ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці продовжуються роботи із капітального ремонту. Підрядним підприємством ТОВ «Енергетично-дорожнє будівницво» на 269 км біля села Гуменці влаштувується додаткова смуга на підйом. Про це повідомляє САД у Хмельницькій області.

Одночасно, іншим підрядником Служби автодоріг ТОВ "СТЛ+М" на ділянці згаданої автодороги у селі Шатава км 266 - 268 виконується поточний середній ремонт. На даний час, укладається вирівнюючий шар із гарячої асфальтобетонної суміші.

Нагадаємо, вартість капітального ремонту ділянки зазначеної автодороги, протяжністю 5,5 км, складе 186 981 210 гривень. Фінансування ремонтних робіт здійснюватиметься у рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир – Чернівці”. А нещодавно дорожники на 271 км побудували майданчик для зважування автотранспорту з метою збереження дорожнього покриття.

0
0
0
1
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Ярмак, “Jinjer”, “Space of variations”: у Кам’янці провели “Живу бібліотеку” Ярмак, “Jinjer”, “Space of variations”: у Кам’янці провели “Живу бібліотеку”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up