Обмежили рух авто у напрямку на Кам’янець

Обмежили рух авто у напрямку на Кам’янець

Від Дунаївців до Кам’янця – Подільського сьогодні, 7 лютого, через складні погодні умови рух для автомобілів буде обмежено.

Через те, що сьогодні, 7 лютого, склалися доволі несприятливі для проїзду автівок погодні умови. У зв’язку із сильним снігопадом, хуртовиною та вітром, який спричинює утворення снігових переметів та ожеледь на дорожньому покритті, рух на дорозі державного значення Н–03 Житомир – Чернівці на ділянці від міста Дунаївці до міста Кам’янець – Подільський (км 247 – км 278) обмежили.

Основна мета обмеження руху на автодорозі -  недопущення скоєння дорожньо – транспортних пригод та утворення заторів. Тому сьогодні, 7 лютого, починаючи від 9.30 години розпочалося обмеження руху автомобілів.

Про зняття обмеження руху «20 хвилин»  повідомить додатково.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up