Служба автодоріг Хмельниччини, облавтодор і поліція інспектують дороги

Служба автодоріг Хмельниччини, облавтодор і поліція інспектують дороги
  • Перевіряється стан доріг Хмельниччини і їх оснащення 

З 8 жовтня, представники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, облавтодору і Нацполіції почали осінній комісійний огляд автомобільних доріг.

Фахівці перевіряють стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху і автопавільйонів. Особлива увага приділяється аварійно-небезпечним ділянкам, місцям концентрації ДТП, відновленню зовнішнього освітлення, належному утриманню смуги відведення і придорожніх територій. Повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області. Окрім того, перевіряється готовність виробничих підрозділів до утримання доріг у зимовий період і до введення обмежень або закриття руху на дорогах під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій за складних погодних умов. Виявлені недоліки в утриманні доріг фіксуватимуть в актах і приписах, які доведуть  підряднику задля якнайшвидшої ліквідації.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Нічний підпал авто у Кам’янці-Подільському Нічний підпал авто у Кам’янці-Подільському
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up