У Кам’янці продовжують планові ремонти внутрішньодворових проїздів

У Кам’янці продовжують планові ремонти внутрішньодворових проїздів
  • У Кам’янці ремонтують внутрішньодворовий проїзд по Драй Хмари.

Цього тижня комунальники міста виконують ремонт внутрішньодворового проїзду по вулиці Драй Хмари, 5а. Роботи проводяться у рамках програми з відновлення дворів Кам’янця, які не ремонтувалися десятки років. Більшість із них потребує капітальної заміни дорожнього покриття, повідомляє сайт міської ради.

Загалом заплановано капітальний ремонт внутрішньодворових проїздів ще на вулицях Громового, 2а, Вокзальна, 75,77, по проспекту Грушевського, 42; і поточний ремонт на вулиці Веліканова, 42. Нещодавно проводилися ремонтні роботи такого ж типу по вулиці Князів Коріатовичів, 4.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Фото дня:  у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України Фото дня: у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up