У Кам’янці продовжують планові ремонти внутрішньодворових проїздів

У Кам’янці продовжують планові ремонти внутрішньодворових проїздів
  • У Кам’янці ремонтують внутрішньодворовий проїзд по Драй Хмари.

Цього тижня комунальники міста виконують ремонт внутрішньодворового проїзду по вулиці Драй Хмари, 5а. Роботи проводяться у рамках програми з відновлення дворів Кам’янця, які не ремонтувалися десятки років. Більшість із них потребує капітальної заміни дорожнього покриття, повідомляє сайт міської ради.

Загалом заплановано капітальний ремонт внутрішньодворових проїздів ще на вулицях Громового, 2а, Вокзальна, 75,77, по проспекту Грушевського, 42; і поточний ремонт на вулиці Веліканова, 42. Нещодавно проводилися ремонтні роботи такого ж типу по вулиці Князів Коріатовичів, 4.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
keyboard_arrow_up