У Кам’янці на ремонт тротуарів потрібно більше 44 мільйонів гривень. Цьогоріч виділили майже два мільйони

У Кам’янці на ремонт тротуарів потрібно більше 44 мільйонів гривень. Цьогоріч виділили майже два мільйони
  • Тротуари у Кам’янці давно вичерпали термін експлуатації.
  • Цьогоріч у місті проведуть ремонтні роботи у розмірі 1 мільйон 961 тисяча гривень.

 

У Кам’янці розробляється програма “Капітальний ремонт тротуарів міста Кам’янця-Подільського”. Згідно неї 90 % тротуарів міста вичерпали нормативний термін експлуатації, а тому не відповідають сучасним вимогам.

Учора, 20 лютого, видання "Незалежний громадський портал" повідомило, що у 2018 році в Кам’янці, згідно цієї програми, заплановано капітально відремонтувати 73,521 тис. кв. м тротуарів на що планується витратити 44,1 мільйонів гривень. Середня вартість 1 кв.м. ремонту становитиме 600 гривень. Як зазначив сьогодні, 21 лютого, журналістам "20 хвилин" заступник міського голови Сергій Бабій, на ремонт тротуарів виділено значно менше, а саме - 1 мільйон 961 тисяча гривень. Сума у розмірі 44,1 мільйонів гривень - це кошти, яких потребує ЖКГ, щоб поремонтувати усі тротуари міста.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ЗАЗ у Кам’янець Подільському на Automoto.ua.

Залишається невідомим на яких тротуарах буде проводитися ремонт, це питання мають вирішити наступного тижня на засіданні клубу депутатів.

Журналісти "20 хвилин" приносять вибачення за неточності.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Де у Кам’янці не буде води? Де у Кам’янці не буде води?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up