Кам'янецькі комунальники ремонтують пішохідний перехід

Кам'янецькі комунальники ремонтують пішохідний перехід
  • У Кам’янці комунальники ремонтують пішохідний перехід на перехресті проспекту Грушевського та вулиці Героїв Небесної Сотні

На перехресті проспекту Грушевського та вулиці Героїв Небесної Сотні розпочали ремонт пішохідних переходів. На цьому відрізку проведуть аналогічні роботи, що й по проспекту Грушевського та вулиці Князів Коріатовичів, повідомляє сайт міської ради.

Весною 2017 року на одній зі сторін перехрестя проспекту Грушевського та вулиці Князів Коріатовичів встановили клумби та залізних страусів. А 14 листопада на стороні, яка є протилежною від оздобленої частини перехрестя, комунальники висадили трояндові кущі. За ідеєю узбіччя дороги з обох сторін будуть мати однаковий декор у дзеркальному відображені. Схоже, що такі ж роботи варто очікувати  на перехресті проспекту Грушевського та Князів Коріатовичів.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up