У Кам'янці завершують ремонт пішохідного переходу

У Кам'янці завершують ремонт пішохідного переходу
  • На перехресті проспекту Грушевського та вулиці князів Коріатовичів продовжується декорування, яке розпочалося цієї весни.
  • Сьогодні, 14 листопада, комунальні служби висадили на клумбі троянди.
  • Які роботи будуть здійснені на вказаній зоні далі - дізнавалися журналісти “20 хвилин”.

 

Перехрестя проспекту Грушевського та вулиці Князів Коріатовичів продовжують оздоблювати. Весною на одній зі сторін цієї території встановили клумби та залізних страусів. А сьогодні, 14 листопада, на стороні, яка є протилежною від оздобленої частини перехрестя, комунальники висадили трояндові кущі. За ідеєю узбіччя дороги з обох сторін будуть мати однаковий декор у дзеркальному відображені.

Пішоходні переходи робили у Кам’янці востаннє у 1980 році, тобто пройшло уже майже 40 років, розповідає заступник міського голови Сергій Бабій. Тому було розпочато ремонт на проспекті Грушевського, який передбачає створення однакового декору на усіх перехрестях вказаної ділянки.

“Це наше ноу-хау, ми орієнтуємося у ремонті на європейські стандарти”, - додає Сергій Бабій

Щодо коштів, то наразі неможливо визначити точну суму усіх робіт, говорить заступник мера. Вартість ремонту буде визначатися поступово, залежно від проведення робіт.

Дата остаточного завершення проекту декорування перехресть проспекту Грушевського невідома.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up