У Кам’янці розпочинають ремонт об’їзної дороги. У частині міста буде перекрито рух

У Кам’янці розпочинають ремонт об’їзної дороги. У частині міста буде перекрито рух
  • У Кам’янці-Подільському від сьогодні, 13 липня, розпочинається ремонт об’їзної дороги.

У Кам’янці сьогодні, 13 липня, розпочинається ремонт об’їзної дороги. Виконуватимуться роботи на вулиці Північна (від проспекту Грушевського до вулиці Привокзальна) та вулиці Привокзальна (від вулиці Північна до вулиці Князів Коріатовичів).

У зв’язку з цим по вулиці Північній (від проспекту Грушевського до вулиці Привокзальної) буде повністю перекрито рух автотранспорту.

Рух вантажних автомобілів, йдеться на сайті міської ради, буде спрямовано:

- в напрямку м. Чернівці по просп. Грушевського (від вул. Північна до вул. Івана Франка);

- в напрямку м. Хмельницький автомобілі рухатимуться звичним маршрутом до вул. Пушкінська. Далі по вул. Пушкінська до проспекту Грушевського. Після чого по просп. Грушевського в напрямку вул. Північна.

На обох маршрутах будуть розміщенні відповідні дорожні знаки. Мер Кам’янця Михайло Сімашкевич просить містян поставитися з розумінням до незручностей.

Нагадаємо, на капітальне будівництво об'їзної дороги від вулиці Північної до Привокзальної міста із Державного бюджету передбачено 78 мільйонів гривень.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
keyboard_arrow_up