У Кам’янці йде підготовка до ремонту об’їзної дороги за 78 мільйонів гривень

У Кам’янці йде підготовка до ремонту об’їзної дороги за 78 мільйонів гривень
  • У Кам’янці змінюватимуть рух транспорту у зв’язку з початком ремонтних робіт по вулиці Північній.

Нагадаємо, на капітальне будівництво об'їзної дороги від вулиці Північної до Привокзальної міста із Державного бюджету передбачено 78 мільйонів гривень. Розпочнеться ремонт уже цього літа, повідомляє сайт міської ради. Роботи виконуватимуться у дві черги: перша – цього року від «кола безпеки» на вулиці Північна до оптового ринку на Князів Коріатовичів. Друга – від оптового ринку до мосту Лань, що біжить.

У зв’язку з початком підготовчих робіт, які розпочнуться з Північної, сьогодні, 19 червня, зібрали підприємців та працівників департаменту житлово-комунального господарства. Адже на період ремонту проїзд транспорту вулицею буде заборонено. Наразі ведеться розмова з промисловцями, директорами тутешніх установ і мешканцями прилеглих будівель щодо організації руху. Вона буде оприлюднена після затвердження схеми.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Сонливість, апатія, пониження імунітету. Кам’янчанам прогнозують різкі метеорологічні зміни Сонливість, апатія, пониження імунітету. Кам’янчанам прогнозують різкі метеорологічні зміни
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up