У Кам’янці встановили електронне табло з фіксацією швидкості

У Кам’янці встановили електронне табло з фіксацією швидкості
  • Табло встановили по Хмельницькому шосе, задля безпечного руху транспортних засобів у місті

«Принцип роботи інформаційного табло - простий. Якщо швидкість руху авто в межах 40-60 км/год (що є нормою згідно з правилами дорожнього руху) – цифри на табло мають зелений колір, якщо вище – червоний», йдеться у повідомленні прес-центру міської ради.     

Проект покликаний поінформувати і акцентувати увагу водіїв на швидкості руху авто. Хоча за ті швидкісні показники, які фіксує табло не можуть бути підставою для притягнення до адміністративної відповідальності пояснюють у департаменті ЖКГ.
 

7
3
1
1
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському У Кам’янці покажуть кращі короткометрівки з Одеського міжнародного кінофестивалю У Кам’янці покажуть кращі короткометрівки з Одеського міжнародного кінофестивалю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up