У Кам’янці встановили електронне табло з фіксацією швидкості

У Кам’янці встановили електронне табло з фіксацією швидкості
  • Табло встановили по Хмельницькому шосе, задля безпечного руху транспортних засобів у місті

«Принцип роботи інформаційного табло - простий. Якщо швидкість руху авто в межах 40-60 км/год (що є нормою згідно з правилами дорожнього руху) – цифри на табло мають зелений колір, якщо вище – червоний», йдеться у повідомленні прес-центру міської ради.     

Проект покликаний поінформувати і акцентувати увагу водіїв на швидкості руху авто. Хоча за ті швидкісні показники, які фіксує табло не можуть бути підставою для притягнення до адміністративної відповідальності пояснюють у департаменті ЖКГ.
 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up