У період різдвяних свят у Кам’янці було спокійно

Не так давно завершилися новорічні свята. Вся Україна гучно святкувала прихід нового року та 2017-те народження Христа.  Як святкував Різдво Кам’янець – Подільський - журналістам «20 хвилин» розповіла Руслана Марчук, інспектор сектору моніторингу Кам’янець – Подільського міського відділу поліції.

У період різдвяних свят у Кам’янці було спокійно

- Ситуація в місті була стабільною, без будь-яких грубих порушень громадського порядку. Було лише дрібне порушення тиші, - каже Руслана Марчук. – Різдво – сімейне свято. Багато людей святкувало вдома в місті. Порушень не було, за винятком декількох - у нічних розважальних закладах.

Місто у різдвяний період добре притрусило снігом. Через це у всій країні виникали доволі неприємні інциденти: перекриття доріг, ДТП. Але у період з 8-ого по 9-те січня 2017 року, за словами Руслани Марчук, у Кам’янці серйозних ДТП не було зафіксовано:

- Дороги, більш-менш, розчищали (як повідомили представники безпеки дорожнього руху). Були випадки, коли авто припиняли рух, бо не могли проїхати певну ділянку дороги. Часом буксували машини, коли проїжджали там, де трохи більше снігу. Але серйозних ДТП у місті не було, - запевнила інспектор.

Коментарі

Новий рекорд України, відкриття сенсорного кіоску, театральні квести – такими подіями і не тільки магічний Кам’янець розпочав...

У Кам’янці комунальники готують до запуску фонтани міста.

У Кам’янці пожежники визволяли дев’ятирічного хлопчика, нога якого застрягла у металевй решітці, яка закриває підвал.

А ви готові сісти на корабель, який захватять справжнісінькі пірати? Готові побачити величезного восьминога з шестиметровими...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up