Іванна Шептицька
Іванна Шептицька
0988447166
Іванна Шептицька - Всі Статті (1193)

Валентинки ручної роботи, яскраві емоції та нові враження чи сковорідки й каструлі? Що дійсно кам’янчанки хочуть отримати на День закоханих від своїх половинок? Журналісти “20 хвилин” намагались з’ясувати у дівчат та жінок, які подарунки варто дарувати до Дня Закоханих, а які - ні.

Сьогодні, 31 січня, у Кам’янці для дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей учасників бойових дій влаштували безкоштовний кінопоказ. Юні кам’янчани переглядали популярну кінострічку “Пригоди Паддінгтона 2”

1 лютого кам’янчани можуть відвідати виставу “Мамки”. Виступатимуть актори місцевої театру-студії “Мельпомена”.

Іноземна валюта проовжує дешевшати. Тепер за долар треа віддати 28 гривень, а за євро - 34, 78 гривень.

У світі сьогодні ювеліри відзначають професійне свято.  

Від снігу не залишилося й сліду. Він розтопився, а в ніч на 31 січня прогнозують “мінус”. Тобто, кам’янчанам слід бути готовими до ожеледиці.

Вже за два тижні Кам’янець святкуватиме найромантичніше свято  - День Валентина. А якщо досі не знаєте, що подарувати коханому\коханій, – організатори запрошую на ярмарок особливих подарунків “Вулик”.

Книга досі залишається чи не найліпшим подарунком, що майже завжди доречний та ніколи не зіпсується. Журналісти “20 хвилин” з’ясували, де у Кам’янці - Подільському можна придбати літературу.

Гривня поволі починає стабілізуватись. Тепер за євро можна дати менше 35 гривнь, а за долар - менше 28 з половиною гривень.

Сьогодні українці відзначають День спеціаліста військово-соціального управління Збройних Сил України.

keyboard_arrow_up