В міськраді Кам’янця розглянуть петицію про недопущення підвищення цін на проїзд у маршрутках

В міськраді Кам’янця розглянуть петицію про недопущення підвищення цін на проїзд у маршрутках
фото з Інтернету

Для того, аби на сесії розглянули питання, що порушується у петиції, необхідно, аби вона набрала 250 голосів. І у Кам’янці дві петиції уже підписала потрібна кількість населення. 

Пам’ятаєте, ми писали, що Світлана Мельник сформувала положення петиції проти чергового підвищення вартості проїзду у громадському транспорті Кам’янця. Тож, на найближчій сесії міська рада розгляне це питання. Сподіватимемося, що вартість проїзду все ж залишиться незмінною!

Другу петицію підтримало 256 кам’янчан, йде мова про асфальтування вулиці Смірнова, - йдеться на офіційному веб-сайті Кам'янець - Подільської міської ради.

За оновленнями слідкуйте із "20 хвилин"!

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янецький маршрут №8 визнали нерентабельним Кам’янецький маршрут №8 визнали нерентабельним
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up