З 1 вересня кам'янецькі школярі безкоштовно їздитимуть у комунальному транспорті міста

  • Вже від сьогодні, 1 вересня, 10 тисяч кам'янецьких школярів їздитимуть у комунальному транспорті міста абсолютно безкоштовно.
З 1 вересня кам'янецькі школярі безкоштовно їздитимуть у комунальному транспорті міста
Фото із допису С. Бабія у facebook

Про це повідомив на своїй сторінці у facebook Сергій Бабій. Рішення розраховане на 10 тисяч школярів міста. Право на безкоштовний проїзд школярі мають навіть без наявності із собою учнівського квитка.  

 

"Завтра 1 вересня і школярі Кам'янця-Подільського безкоштовно їздитимуть у міському транспорті. Таке рішення для своїх 10 тисяч учнів прийняла міська рада. Рішення не є першовересневим подарунком, а діє вже третій рік. Протягом світлового дня кам'янець-подільські учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл мають право користуватись міськими автобусами абсолютно безкоштовно. Такі пільги діють впродовж усього навчального року.
Однак, безкоштовно школярам можна користуватися лише комунальним транспортом. Такий громадський стандарт Кам'янця-Подільського є чи не єдиним з поміж 400 міст України", -
пише заступник міського голови.

Коментарі

Паралельно із відкриттям туристичного сезону у Кам’янці відбудеться фестиваль талантів «Перлина Поділля».

Відкриття туристичного сезону у Кам’янці традиційно відбувається у вигляді повномасштабного фестивалю. Цьогоріч ця подія...

У Кам’янці розпочали реалізацію нового проекту. Місто популяризуватимуть за допомогою сферичних фотографій.

Поліцейськими Кам'янець-Подільського відділу поліції затримано 3-х молодиків причетних до кримінального правопорушення.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up