Фото дня: Кам’янець розважається на «Ількових забавах»

Фото дня: Кам’янець розважається на «Ількових забавах»
  • Сьогодні, 29 липня, у Кам’янці пройшло свято води і сімейного відпочинку «Ількові забави».
  • Близько 40 кам’янецьких родин долучилися до «Аква-марафону».
  • Як то було – бачили «20 хвилин».

Свято води і сімейного відпочинку "Ількові забави" - то уже традиціний фествиаль для Кам'янця. Сьогодні, 29 липня, родини мали змогу повеселитися разом, а дітвора - похлюпотітися у фонтані.

Малеча, не чекаючи початку змагань, ще до відкриття фесту вже були у воді.

Організатори підготували інсценізацію на легенду про свято Іллі. Були і мавки, і чорти.

Не заважаючи на те, що сонце лише час-від-часу з’являлося з-за хмар, погода видалась доволі вітряною. Сподіватимемося, що малеча, котра борсалась у воді, не застудиться.

Дітвора залюбки брала участь у конкурсах, як, наприклад, хто швидше і більше принесе своїм родинам повітряних кульок, чи набере долоньками якомога більше води у чашу.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up