Романтичний Кам'янець. Місто поринуло у повітроплавальну феєрію

Романтичний Кам'янець. Місто поринуло у повітроплавальну феєрію

Небо над Кам'янцем - Подільським сьогодні було особливим. Повітряні кулі на тлі багряного заходу сонця, схожими були на казку. Містичної нотки зображенню додавав силует Старої фортеці, котра поступово поринала в ніч.

Кам'янець - Подільський - місто романтичне Подекуди здавалося, що до кулі можна дотягтися рукоюТакий яскравий момент обов'язково потрібно зафіксувати Глядачів, насправді, було сила-силенна. Кожен хотів стати свідком заворожуючої картинки
Виліт куль, до речі, дещо затримався. Але це аж ніяк не зіпсувало вражень. Навпаки! Аж важко повірити у побачене: повітряна куля пролітає над гордою фортецею, позаду якої червоніє втомлене жовтневе небо. 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up