Півмільйона гривень штрафу віддасть забудовник у Кам’янці за те, що не сплатив "пайові"

  • Упродовж 2014-2015 років представник житлово-будівельного кооперативу реконструював втрачену історичну забудову в Кам’янці.
  • Після завершення робіт він задекларував майже 2 тисячі квадратних метрів загальної площі введеного в експлуатацію об’єкта будівництва.
  • Але не договору про пайову участь він не надав.
  • Тепер змушений сплатити майже півмільйона гривень штрафу.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура встановила, що впродовж 2014-2015 років один із житлово-будівельних кооперативів робив реконструкцію втраченої історичної забудови. Та розташована на площі Польський ринок у Кам’янці-Подільському. Будівлю цю надалі заплановано пристосувати під житловий будинок з інфраструктурою туризму.

Як інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області, по завершенню робіт суб’єкт господарювання задекларував майже 2 тисячі кв. метрів загальної площі введеного в експлуатацію об’єкта будівництва.Але всупереч вимог законодавства, із заявою щодо укладення договору про пайову участь до органу місцевого самоврядування він не звернувся. Також кооператив проігнорував і відповідні звернення міської ради з пропозиціями укласти правочин та сплатити  відповідні кошти.
Тепер порушник зобов’язаний сплатити до місцевого бюджету коштів пайової участі на загальну суму 498 тисяч гривень.
Ще один власник нерухомості мав би сплатити до бюджету міста 23 тисячі гривень, оскільки під комерційне використання він реконструював квартиру у житловому будинку. Та згідно вимог законодавства має взяти пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту. Проте, свого зобов’язання він також не виконав.
Наразі позови перебувають на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up