Півмільйона гривень збитків: у Кам’янці підприємство “забуло” платити за оренду землі

Півмільйона гривень збитків: у Кам’янці підприємство “забуло” платити за оренду землі
Фото з мережі Інтернет
  • З 2012 року одне із підприємств стало власником будівель і споруд частини виробничого комплексу у м. Кам’янці-Подільському.
  • Але до цього часу документи, що підтверджують право користування землею площею більше 18 тисяч квадратних метрів, так і не були оформлені.
  • Тепер підприємство сплатить на користь міської ради 532 тисяч гривень збитків.

Ще у 2012 році одне із підприємств стало власником будівель і споруд частини виробничого комплексу у Кам’янці-Подільському. Рішенням міської ради власнику нерухомості затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов’язок упродовж місяця укласти договір оренди ділянки, - інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області. Але землекористувач з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 18 тис. кв. м, так і не оформив.
Таким чином, ділянка використовується безоплатно, а бюджет територіальної громади недотримує значні кошти.
Комісія обрахувала збитки, завдані використанням землі, які суб’єкт господарювання добровільно відшкодувати відмовився. Місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із недобросовісного землекористувача на користь міської ради 532 тисяч гривень збитків.

Наразі позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.
 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці У Кам’янці триває робота над транспортною розв’язкою У Кам’янці триває робота над транспортною розв’язкою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up