Гурт «СКАЙ» приїде з концертом у Кам’янець

Гурт «СКАЙ» приїде з концертом у Кам’янець

Вже 12 лютого 2017 року мешканці та гості Кам’янця – Подільського матимуть змогу відвідати сольний концерт улюбленого українського рок-гурту «СКАЙ».

Про анонс концерту стало відомо із офіційного веб-сайту музикантів. Перебуваючи в світовому гастрольному турі на підтримку нового альбому, «СКАЙ» анонсував всеукраїнський ювілейний тур «СКАЙ - 15 РОКІВ».

Під час концертів, прихильники почують хіти, які вже стали улюбленими: «Best друг», «Подаруй світло», «Дай мені любов», «Ідеальна», «Не забувай». А також і нові композиції, які ще не виконували на концертних майданчиках, зі складу альбому «Нове життя». Музиканти виступатимуть у Чернівцях, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Полтаві, Запоріжжі, Херсоні та в інших містах. В рамках всеукраїнського турне «СКАЙ» приїдуть і до Кам’янця – Подільського, 12 лютого 2017 року.

Концерт пройде в РЦКіМ «Розмай». Початок – 19.00 година. Вартість квитків коливається від 100 до 300 гривень, придбати які можна на сайті https://kp.karabas.com/s-k-a-j-k-p .

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up