У Кам'янці відбувся концерт "Океану Ельзи" (ФОТО)

У Кам'янці відбувся концерт "Океану Ельзи"  (ФОТО)
  • Сьогодні, 26 травня, гурт "Океан Ельзи" виступив на мотобольному стадіоні.
  • Концерт тривав близько трьох годин.

В рамках третьої української частини дворічного світового турне, «Океан Ельзи», сьогодні, 26 травня, завітав до Кам’янця – Подільського. Концерт став грандіозною подією, бо прихильників цього гурту зібралося чимало. Публіка і танцювала, і співала разом зі Святославом Вакарчуком.

Під час концерту Святослав Вакарчук розповів цікаву ситуацію і запитав поради у публіки. Дорогою у Кам'янець, їхній гурт побачив бігборд місцевого закладу харчування "Burger House", у якому було використане ім'я гурту. Щоб не доводити ситуацію до суду, "Океан Ельзи" запропонував, щоб заклад одного дня безкоштовно приймав літніх людей та учасників АТО. Публіка підтримала цю ідею.

Без пісні "на біс", публіка не відпустила "Океан Ельзи". Гурт в свою чергу заспівав навіть кілька пісень. Останньою була пісня "Обійми".

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка
Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Фото дня: у Кам'янці відкрили сад скульптур Фото дня: у Кам'янці відкрили сад скульптур
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up