У Кам'янці відбувся концерт "Океану Ельзи" (ФОТО)

У Кам'янці відбувся концерт "Океану Ельзи"  (ФОТО)
  • Сьогодні, 26 травня, гурт "Океан Ельзи" виступив на мотобольному стадіоні.
  • Концерт тривав близько трьох годин.

В рамках третьої української частини дворічного світового турне, «Океан Ельзи», сьогодні, 26 травня, завітав до Кам’янця – Подільського. Концерт став грандіозною подією, бо прихильників цього гурту зібралося чимало. Публіка і танцювала, і співала разом зі Святославом Вакарчуком.

Під час концерту Святослав Вакарчук розповів цікаву ситуацію і запитав поради у публіки. Дорогою у Кам'янець, їхній гурт побачив бігборд місцевого закладу харчування "Burger House", у якому було використане ім'я гурту. Щоб не доводити ситуацію до суду, "Океан Ельзи" запропонував, щоб заклад одного дня безкоштовно приймав літніх людей та учасників АТО. Публіка підтримала цю ідею.

Без пісні "на біс", публіка не відпустила "Океан Ельзи". Гурт в свою чергу заспівав навіть кілька пісень. Останньою була пісня "Обійми".

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up