Христина Юхней

Христина Юхней

+380964125926
Христина Юхней - Всі Статті (35)

Молодь - це рушійна сила змін, яка знає чого хоче і від якої залежить майбутнє. До питань проблематики кам’янецької молоді звернулися представниці громади міста, які опитали 33 молодих містян про культурний відпочинок. Відбувалося це у рамках програми "Успішні локальні громади" від Фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), ГО «Наше Поділля» (Вінниця) та ГО «Точка доступу» (Краматорськ). Результати опитування читайте далі.

З 27 червня по 2 липня у німецькому місті Дортмунд проходив чемпіонат Європи з боротьби серед юніорок. Україну представила студентка КПНУ імені Івана Огієка - Оксана Лівач. Дівчина, ростом 1,52м перемогла австрійку, росіянку, полячку і німкеню. Додому Оксана повернулася чемпіонкою Європи з боротьби серед юніорів. Журналісти "20 хвилин" поспілкувалися із Оксаною Лівач та розпитали про змагання у Німеччині.

Вчора, 25 червня, з нагоди свята у місті відбувалися різноманітні заходи. Ближче до вечора молодь змагалася у I Відкритому Чемпіонаті міста з швидкісного бадмінтону.

• Вчора, 25 червня, з нагоди Дня молоді відбувся літературник. • Вірші та прозу читали близько 15 осіб. Учасниками дійства стали як кам’янчани, так і гості міста.

Сьогодні, 14 червня, у Кам'янець-Подільському національному університеті навчалися зйомці відео. Отримавши теоретичні знання, присутні одразу перейшли до практичної частини.

Вчора, 11 червня, став завершальним днем "Ретрофесту". Організатори, як і першого дня, дивували насиченою програмою. Що відбулося цікавого, бачили журналісти "20 хвилин".

Сьогодні, 3 червня, у Кам'янці відбувся дитячий фестиваль-конкурс інструментальних ансамблів. Прослуховування програм фестивалю проходило у дві номінації: серед ансамблів малої та великої форм.

Вчора, 27 травня, у місті пройшов міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств. В рамках заходу відбулося 11 боїв.

Сьогодні, 26 травня, гурт "Океан Ельзи" виступив на мотобольному стадіоні. Концерт тривав близько трьох годин.

Вчора, 20 травня, біля Ратуші відбувся захід, присвячений стилю та моді. Презентували колекцію зачісок «DolinskaBeautyCompany»  та одягу від модного дому «PetroSoroka».

keyboard_arrow_up