Декан економічного факультету КПНУ за хабар сплатить штраф

  • Декан економічного факультету вимагав від студента 5 200 гривень, щоб абітурієнта зарахували на 2 курс.
  • Хабарника на рік позбавлено права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій.
  • А також він сплатить штраф у розмірі  22,1 тисяч гривень.
Декан економічного факультету КПНУ за хабар сплатить штраф
Ілюстративне фото з мережі Інетрнет

Кам’янцем швидко поширилась новина про те, що у липні цього року декана економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка затримали за одержання неправомірної вигоди. “Погорів” викладач на 5 200 гривнях, які вимагав від абітурієнта. Ця сума мала б посприяти вступу студента на 2 курс. Половину цієї суми декан мав віддати іншим членам приймальної комісії, решту - залишити собі. Про це інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Декан-хабарник свою вину визнав. Тепер він змушений сплатити штраф в розмірі 22,1 тисяч гривень. А ще він рік не має права займати посади, що пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій.

Коментарі

Вчора, 14 грудня, по вулиці Північна загорівся автобус. Ймовірна причина - коротке замкнення електромережі автомобіля.

Відразу три автомобілі зіткнулись у Кам’янці - Поділськьому на перехресті Хмельницького шосе та проспекту Грушевського...

Напередодні вікенду українськ агривня різко впала. Долар здорожчав на 15 копійок, злотий - на 9, а євро - аж на 46 копійок!

Подільський центр професійно-технічної освіти проводить навчання робочих кадрів десятків спеціальностей. Студенти таких...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up