Декан економічного факультету КПНУ за хабар сплатить штраф

Декан економічного факультету КПНУ за хабар сплатить штраф
Ілюстративне фото з мережі Інетрнет
  • Декан економічного факультету вимагав від студента 5 200 гривень, щоб абітурієнта зарахували на 2 курс.
  • Хабарника на рік позбавлено права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій.
  • А також він сплатить штраф у розмірі  22,1 тисяч гривень.

Кам’янцем швидко поширилась новина про те, що у липні цього року декана економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка затримали за одержання неправомірної вигоди. “Погорів” викладач на 5 200 гривнях, які вимагав від абітурієнта. Ця сума мала б посприяти вступу студента на 2 курс. Половину цієї суми декан мав віддати іншим членам приймальної комісії, решту - залишити собі. Про це інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Декан-хабарник свою вину визнав. Тепер він змушений сплатити штраф в розмірі 22,1 тисяч гривень. А ще він рік не має права займати посади, що пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up