Кам'янецький пенсіонер протягом місяця крав плитку

Кам'янецький пенсіонер протягом місяця крав плитку
  •  Чоловік викрав плитку вартістю майже 3 тисячі гривень

До Кам'янецької поліції звернувся директор департаменту житлово-комунального господарства Кам'янець-Подільської міської ради з повідомленням про те, що 18 жовтня 2018 року близько 20:30 години, по вулиці Огієнка, 61, поблизу центрального корпусу К-ПНУ ім. І.Огієнка невідомий викрав 12 квадратних метрів плитки. Крадіжка завдала шкоди на суму 2930 гривень.
Поліція встановила, що злодієм виявився 66 річний кам'янчанин, повідомляє прес-служба у мережі Facebook.
Пенсіонер протягом місяця на своєму мопеді вивозив викрадену плитку, але збути її не встиг.
У чоловіка вилучили викрадене і оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статтею 185 Кримінального Кодексу України.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up