На Хмельниччині судитимуть дівчину, яка займалась сутенерством і збутом наркотиків

На Хмельниччині судитимуть дівчину, яка займалась сутенерством і збутом наркотиків
  • Cлідство відбулося за процесуального керівництва Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури

За керівництва Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури завершили досудове розслідування за фактом збуту наркотиків, а також сутенерством, у тому числі з використанням неповнолітніх осіб.
19-річна дівчина продавала особливо небезпечний наркотик - канабіс. Окрім того, правоохоронці встановили, що правопорушниця паралельно займалась сутенерством і до своєї діяльності залучила неповнолітню. Після отримання 1100 гривень за надання неповнолітньою особою послуг сексуального характеру і продаж наркотичної речовини. 20 вересня цьогоріч підозрювану затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницького. Наразі, дівчину
тримають під вартою.
Як повідомив перший заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Юрій Вятровський, за результатами досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні особою кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1, 3 статтею 303 (сутенерство або втягнення неповнолітньої особи в заняття проституцією), частиною 2 статтею 307 (незаконний збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України направили для розгляду до суду.

 

Коментарі (1)
  • Сергій Зінчук

    особливо небезпечний наркотик - канабіс
keyboard_arrow_up