На Кам’янеччині чоловік каменем вдарив у голову пенсіонеру

На Кам’янеччині чоловік каменем вдарив у голову пенсіонеру
Фото з мережі Інтернет
  • Під час словесної перепалки, 28-річний чоловік почав бити каменем у голову пенсіонера.
  • У 67-річного чоловіка від ударів каменем у голову закфіксовано відкриту черепно-мозкову травму та багатоуламковий стиснутий перелом скроневої ділянки.

Стався випадок 13 травня близько 21.30 години у селі Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району. Про це інформує сектор комунікації ГУ НП у Хмельницькій області. 28-ріячий мешканець села сперечався із 67-річним односельчанином. Словесного конфлікту чоловіку виявилося недостатньо.  Тому  молодик взяв камінь і вдарив ним у голову старшому чоловіку.

Унаслідок травми, 67-річний житель села Велика Слобідка отримав  відкриту черепно-мозкову травму та багатоуламковий стиснутий перелом скроневої ділянки.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up