На Кам’янеччині незаконно приватизували квартири

  • Квартири, які приватизували на незаконній основі, знаходяться  на території Кам’янської сільської ради Кам’янець-Подільського району.
  • Загальна вартість цих квартир становить більше, як 700 тисяч гривень.
На Кам’янеччині незаконно приватизували квартири
Світлина із вільних джерел

Ще у 2015 році, згідно рішення Кам’янець-Подільської районної ради, трьом особам надали дозволи на приватизацію квартир. Загальна їхня площа становить 226 квадратних метрів. А вартість -  понад 700 тисяч гривень. Ці квартири знаходяться на території Кам’янської сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Як повідомляє прес-служба прокуратури у Хмельницькій області, особи отримали квартири у приватну власність за відсутності законних на те підстав. Вони не мали ордерів на проживання у квартирах та не перебуваючи на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Через те, що квартири незаконно приватизували, таким чином порушили інтереси держави та територіальної громади. А ще порушили інтереси тих громадян, які перебувають на обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов. І саме вони могли бути забезпечені житлом за рахунок цього житлового фонду.

«Тому прокуратура звернулася до суду з позовом до районної ради та набувачів квартир про визнання незаконними та скасування рішення районної ради, розпоряджень органу приватизації, а також визнання недійсними свідоцтв на право власності на житло», - повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар.

 Зараз позов прокурора перебуває на розгляді у Кам’янець-Подільському міськрайонному суді.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up