На Кам`янеччині прокуратура намагається повернути державі землі вартістю 2,3 мільйони гривень

На Кам`янеччині прокуратура намагається повернути державі землі вартістю 2,3 мільйони гривень
  • На Хмельниччині прокуратура у судовому порядку вимагає повернення у державну власність 80 га землі вартістю 2,3 млн грн.

Встановлено, що на підставі наказів Головного управління Держгеокадарсту в області державним реєстратором за фізичними особами зареєстровано право власності на 40 ділянок. Розташовані землі за межами населених пунктів Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району. Уже потім за договорами купівлі-продажу ці ділянки перейшли у власність одного із товариств, бенефіціарним власником якого є жителька м. Луганськ.
Виявилось, що уповноваженим органом виконавчої влади відповідні накази про передачу вказаної землі не приймались А на підставі наказів з відповідними реквізитами (датою видачі та номером) абсолютно іншим громадянам для ведення особистого селянського господарства передано інші ділянки, розташовані на території Кам’янець-Подільського району.
Таким чином, 40 спірних земельних ділянок загальною площею 80 га вибули з державної власності. Це відбулося поза волею держави в особі уповноваженого органу на розпорядження земельними ділянками даної категорії, 39 з них в подальшому відчужені на користь третьої особи. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької області.
У суди наразі подано позови про витребування на користь держави земельних ділянок нормативною грошовою оцінкою понад 2,3 млн. грн. Окрім цього, прокуратурою області за вказаними фактами розпочато кримінальне провадження.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up