Розшукували за крадіжки - затримали ще й за наркотики: на Кам’янеччині "попався" наркоділок

Розшукували за крадіжки - затримали ще й за наркотики: на Кам’янеччині "попався" наркоділок
Фото із сайту прокуратури Хмельницької області.
  • Чоловіка правоохоронці шукали за кражіки та розбої.
  • Та виявилось, що підозрюваний замішаний ще в одному злочині - чоловік займався незаконним виготовленням та збутом наркотичних речовин.

Затриманий ще раніше перебував у розшуку за крадіжку, розбої та незаконного заволодіння транспортним засобом. Поки правоохоронці шукали чоловіка, то виявили, що підозрюваний ще й займався “накросправами”.

Як інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області, підозрюваний тимчасово проживав у селі Врублівці Кам’янець-Подільського району. У спеціально обладнаній “лабораторії” він виготовляв наркотичні засоби, які продавав.
У помешканні затриманого правоохоронці виявили пристрої для вживання наркозасобів, заборонені в обігу речовини та знаряддя для їх виготовлення, наркотичний засіб “амфетамін”, кількість якого встановлюється. Знайшли й гроші - 5 тисяч гривень, які чоловік отримав за незаконну діяльність.
Наркотики проавоохоронці вилучили й  направили на судово-хімічну експертизу.
Розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
Слідчі дії тривають.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up