За день - три велосипеди: у кам’янчан продовжують цупити транспорт

За день - три велосипеди: у кам’янчан продовжують  цупити транспорт
Фото з мережі Інтернет
  • За вчора, 11 травня, у Кам’янці – Подільському викрали три велосипеди.
  • Злодіям вдалося безперешкодно вивозити транспортні засоби.

За вчора, 11 травня,  зафіксовано три випадки крадіжки велосипедів. Про це інформує сектор моніторингу ГУ НП у Хмельницькій області. Два інциденти мали місце вніч на 11 травня.

У під’їздах в будинка по вулиці Огієнка та Індустріальній стояли велосипеди. І в першому, і в другому випадках транспорт належав 41-річним кам’янчанкам. Злодіям вдалося безперешкодно потрапити до під’їздів і вивезти  звідти велосипеди.

Ще один випадок стався вчора близько 15:40 години по вулиці Соборна. Невстановлена особа, шляхом вільного доступу, викрала велосипед. Двоколісний належить 31-річній місцевій жительці.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Кам’янецька лавка на одній опорі коштує понад 6 тисяч гривень Кам’янецька лавка на одній опорі коштує понад 6 тисяч гривень
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up