«22 Pushup Challenge» триває. У Кам’янці віджималися працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області

Флешмоб «22 Pushup Challenge» наберає обертів. До акції на днях долучилися працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області.Виконання 22 віджимання фіксували це на відео. Вийшов не просто «сухий» відеозвіт, а естетичний ролик.

«22 Pushup Challenge» триває. У Кам’янці віджималися  працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області

Підтримати українських військових 22-ма віджиманнями вирішили й працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області.

Віджималися понад двадцять правоохоронців на тлі Кам’янець – Подільської фортеці, на Замковому мосту. У відеоролику використали  чимало кадрів із вражаючим зимовим пейзажем Старого Кам’янця.

Нагадаємо, мета акції «22 Pushup Challenge» – підтримка українських військових у зоні АТО, ветеранів бойових дій, а також пропаганда здорового способу життя. Суть акції полягає у тому, що упродовж 22 днів учасники віджимаються 22 рази.  Загалом флешмоб розпочався у США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік.

Дивіться також:

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up