«22 Pushup Challenge» триває. У Кам’янці віджималися працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області

«22 Pushup Challenge» триває. У Кам’янці віджималися  працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області

Флешмоб «22 Pushup Challenge» наберає обертів. До акції на днях долучилися працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області.Виконання 22 віджимання фіксували це на відео. Вийшов не просто «сухий» відеозвіт, а естетичний ролик.

Підтримати українських військових 22-ма віджиманнями вирішили й працівники Управління поліції охорони в Хмельницькій області.

Віджималися понад двадцять правоохоронців на тлі Кам’янець – Подільської фортеці, на Замковому мосту. У відеоролику використали  чимало кадрів із вражаючим зимовим пейзажем Старого Кам’янця.

Нагадаємо, мета акції «22 Pushup Challenge» – підтримка українських військових у зоні АТО, ветеранів бойових дій, а також пропаганда здорового способу життя. Суть акції полягає у тому, що упродовж 22 днів учасники віджимаються 22 рази.  Загалом флешмоб розпочався у США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік.

Дивіться також:

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up