Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці

Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці
  • Організатори Міжнародного Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА» запрошують усіх бажаючих стати волонтерами

12-15 вересня у Кам’янці-Подільському відбудеться третій Міжнародний кінофестиваль «Бруківка». Організатори фестивалю шукають волонтерів для триденної подорожі у світ української кіноіндустрії. Учасники і волонтери не лише отримають великий організаторський досвід, а й поспілкуються з гуру кіно і познайомляться з авторами кінометражок.

Як повідомляє прес-служба мерії, організатори забезпечать волонтерів житлом, харчуванням та неформатною екскурсією вулицями Старого міста.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/9K7oA7QVLJ8XQMvb2
або на платформі https://volonter.org/event/ІІІ-kam-yanec-podіlskii-mіzhnarodnii-kіnofestival?fbclid=IwAR0VLQByhjSriUcASIiP2UA9oB5lvtHUBW2Ar7BvHyaAtNpXeRSNn0_gdXo

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up